Prawdziwa biżuteria dla przestrzeni – Płyty dekoracyjne Lumina Prato

Czasy, w których płyty tarasowe traktowane były wyłącznie jako element budowlany odeszły do lamusa. Dziś wysokiej jakości płyty dekoracyjne stanowią integralną część aranżacji – niezależnie od tego czy mamy do czynienia ze strefą wokół domu, przestrzenią publiczną czy tkanką miejską. Dlatego płyty z betonu szlachetnego muszą być nie tylko trwałe i odporne, ale również designerskie i estetyczne. Wszystkie te cechy łączy płyta dekoracyjna Lumina Prato.

Płyty Lumina Prato to niezwykle efektowne połączenie funkcjonalności i walorów użytkowych z dekoracyjną strukturą materiału. Taki zespół cech czyni z nich materiał ze wszech miar idealny, który z łatwością odpowie na potrzeby nawet najbardziej wymagających inwestorów i ich projektów.

Do wyboru mamy 4 modne barwy utrzymane w naturalnej kolorystyce – ponadczasową szarość w dwóch różnorodnych odcieniach, elegancki grafit oraz intrygującą wariację na temat zieleni. Ale to nie wszystko! Designerski wymiar płyt dekoracyjnych Lumina Prato uzupełnia efekt labradoryzacji. Oznacza to, że w strukturze materiału wykorzystano połyskujący i odbijający światło minerał Labrador, dzięki któremu płyty tarasowe nabierają swoistego blasku, stając się niebanalną biżuterią dla każdej przestrzeni. Kolekcja sprawdzi się więc idealnie w otoczeniu eleganckiej i ekskluzywnej architektury, podkreślając piękno i wyjątkowy charakter domów prywatnych i budynków wkomponowanych w tkankę miejską. Płytki wspaniale zagrają zarówno z nowoczesnymi, minimalistycznymi projektami, gdzie dominantę stylistyczną stanowią szkło i beton, jak i tymi tradycyjnymi – pełnymi zieleni i naturalnego drewna.

Cztery formaty: 50×50; 60×40; 60×60; 80×40 cm otwierają przed architektami szerokie możliwości kompozycyjne.

Wysokie walory estetyczne i nienaganne wzornictwo to tylko część zalet nowej kolekcji marki Dasag. Jej designerski wymiar dopełniają doskonałe parametry techniczne, wytrzymałościowe i funkcjonalność. Płyty dekoracyjne Lumina Prato są odporne na negatywne działanie warunków atmosferycznych czy wahań temperatury. Nowe płytki impregnowane Dasag charakteryzuje również antypoślizgowość, dzięki czemu są niezwykle bezpieczne – nawet podczas niesprzyjającej aury i deszczowych miesięcy. Co więcej, płyty tarasowe z betonu szlachetnego łatwo utrzymać w czystości.

Idealnie przemyślana i dobrze zaprojektowana przestrzeń to wizytówka każdego projektu, a posadzka odgrywa w niej kluczową rolę. Stanowi nie tylko tło dla elementów dekoracyjnych i obiektów architektonicznych, ale zapewnia użytkownikom bezpieczne przemieszczanie i korzystanie z powierzchni. Efektywnie i efektownie jednocześnie!

Więcej informacji:

https://dasag.pl

Author: dlaurbanisty.pl