Butelka termiczna dla dzieci? Rozwiązanie, które zmieni twoje życie!

Chcesz, aby twoje dziecko prawidłowo jadło i piło nie tylko w domu, ale i poza nim? Jest na to sposób – przed wyjściem do szkoły, na trening czy gdziekolwiek indziej wrzuć mu do plecaka przekąskę oraz butelkę termiczną z przygotowanym wcześniej napojem. Dzięki temu masz pewność, że gdy tylko nabierze ochoty, będzie miało pod ręką ciepły lub zimny napój przez wiele godzin. Ale to nie wszystko!

Butelka termiczna – zadbaj o najbliższych, zadbaj o środowisko

Wybierając to rozwiązanie (butelka termiczna na wodę), troszczysz się nie tylko o najbliższych, ale i o środowisko. A to przecież od nas zależy, jaką przyszłość zapewnimy naszym pociechom. Ostatnio bardzo dużo mówi się i pisze się o ciągle rosnącym problemie plastiku. Według raportu „Tworzywa sztuczne” wykonanego przez PlasticsEurope (Stowarzyszenie Producentów Tworzyw Sztucznych) w 2018 roku świat wyprodukował ponad 359 milionów ton plastiku. Zgodnie z artykułem w National Geographic, autorstwa Laury Parker, w tym samym roku tylko 9% tego plastiku zostało poddane recyklingowi. To oznacza, że grubo ponad 300 milionów ton plastiku wylądowało w oceanach, w ziemi, w atmosferze. Liczenie na to, że recykling rozwiąże problem zatrucia tworzywami sztucznymi jest okłamywaniem samego siebie. Tylko kompletna zmiana naszych nawyków konsumenckich a co za tym idzie zmiana podejścia producentów do jednorazowych opakowań plastikowych, może cokolwiek tutaj wskórać. Kupując produkty z jednorazowymi plastikowymi opakowaniami dorzucasz się do problemów, które dziedziczą nasze dzieci i wnuki. Pierwszy krok do zmiany jest łatwy. Przerzuć się na butelki wielokrotnego użytku.
Butelka termiczna to świadomy wybór i pierwszy lub kolejny krok w kierunku przemyślanej konsumpcji (m.in. ograniczasz „produkcję” jednorazowych kubków i sztućców). Przy okazji uczysz swoje dzieci pozytywnych nawyków i zmieniasz świat na lepsze. Argumentów przemawiających za tym rozwiązaniem jest naprawdę sporo.

Dlatego już dziś zacznij poszukiwania modelu i koloru, który nie tylko przyczyni się do pozytywnej zmiany, ale i będzie się po prostu podobał twoim pociechom.

W Internecie znajdziesz całą paletę kolorystyczną, a w niej tak niepowtarzalne odcienie, jak np. flamingowy, miętowy, wrzosowy czy różany. Na pewno odnajdziesz coś dla swojego dziecka,
a może i przy okazji dla siebie. Butelka termiczna dla dzieci to coś więcej niż przedmiot, to kompletnie nowe możliwości. A więc już dziś zacznij z niej korzystać!

Najlepsza butelka termiczna dla dzieci? Znajdziesz ją na stronie https://sklep.dafi.pl/produkty/butelka-termiczna.html.

Author: dlaurbanisty.pl