Długoterminowy i krótko terminowy wynajem toalet – co wybrać?

Przenośne WC sprawdzi się wszędzie tam, gdzie niezbędny jest dostęp do sanitariatu, ale nieopłacalnym jest inwestowanie w jego trwałe warianty. Kiedy wynajmować kabiny na długi, a kiedy na krótki okres? Podpowiadamy poniżej.

Krótko- a długoterminowy wynajem toalet przenośnych – czym się kierować przy wyborze?

Odpowiedź na powyższe pytanie jest bardzo prosta – czynnikiem determinującym wybór konkretnego wariantu wynajmu powinny być oczywiście Twoje indywidualne potrzeby. Aby ułatwić Ci jednak ich zidentyfikowanie i uporządkowanie, poniżej przedstawiamy poglądowe podsumowanie obu rodzajów najmu zaprezentowane przez pryzmat ich najczęstszych zastosowań.

Z uwagi na znacząco wyższe zapotrzebowanie rynku w tym zakresie, najem krótkoterminowy jest zdecydowanie bardziej popularny od jego długookresowego odpowiednika. Najczęściej kabiny WC wypożycza się na jeden dzień, podczas którego ma odbyć się określone wydarzenie w postaci np. koncertu. Na nieco dłużej mobilna toaleta będzie potrzebna przy organizowaniu festynów, pikników, konwentów oraz innych kilkudniowych masowych imprez. Wówczas oprócz samej usługi najmu warto wykupić także obsługę serwisową obejmującą m.in. opróżnianie kabin z nieczystości, uzupełnianie niezbędnych środków higienicznych czy sprzątanie. W takim wariancie wciąż jednak mowa jest o najmie krótkoterminowym.

Co natomiast z wypożyczaniem kabin WC na długi okres? Z popularnych przykładów tego wariantu najmu wymienić można chociażby właścicieli rozmaitych kempingów i pól namiotowych, a także administratorów plaż czy lasów. Tego typu miejsca powszechnie występują zarówno w małych, jak i dużych miejscowościach Polski. Jeśli chodzi jednak o długookresowo wynajmowane toalety przenośne Szczecin, Wrocław, Warszawa czy niemal dowolne inne duże polskie miasta stanowią tu o wiele lepszy punkt odniesienia. W ramach nich bowiem, oprócz lokacji już wspomnianych, obecnych jest również bardzo wiele plac budów czy parkingów, gdzie naturalnym wyborem staje się wypożyczanie kabin WC właśnie na długi okres.

W kontekście najmu długoterminowego obsługa serwisowa również jest koniecznym pakietem współpracy, jednak tutaj rozszerza się ją zwykle także o regularne gruntowne dezynfekcje oraz naprawy. Im dłużej bowiem użytkowana jest w jednym miejscu kabina WC, tym bardziej wzrasta ryzyko jej skażenia oraz poważnego uszkodzenia.

Jak mają się do tego koszty?

Jak łatwo się domyślić najem długoterminowy jest proporcjonalnie tańszy od wypożyczania kabin WC na krótko. Im dłuższy okres współpracy, tym większe rabaty dostaniesz od dostawcy toalet, a tym samym mniej zapłacisz za każdy pojedynczy dzień ich użytkowania. Ostatecznie jednak na końcową cenę usługi wpływają także inne czynniki takie jak liczba wynajmowanych kabin, ich rodzaje, a także zakres zamawianej obsługi serwisowej. W związku z tym, najważniejszym wyznacznikiem przy podejmowaniu decyzji wciąż powinna tu być właśnie specyfika Twoich potrzeb.

Gdzie można wynająć kabiny WC w Warszawie oraz w pozostałych częściach kraju?

Bez względu na to, czy interesuje Cię długo-, czy też krótkoterminowy wynajem kabin WC Warszawa, Szczecin oraz wszelkie pozostałe miejscowości Polski stanowią obszar działania firmy Śmieci.eu. Decydując się na współpracę z tym podmiotem, zyskujesz dostęp do bogatej i silnie zróżnicowanej gamy toalet przenośnych wypożyczanych w niskich cenach i na bardzo atrakcyjnych warunkach. Produkty te są wytrzymałe, stabilne, funkcjonalne i dostosowane do polskich przepisów. Sprawdź ofertę projektu Śmieci.eu, aby przekonać się o tym osobiście.

Author: dlaurbanisty.pl