Jak zwiększyć wartość domu? 4 wskazówki, które mogą zwiększyć wartość twojego domu.

W kilku prostych krokach możesz zarobić setki tysięcy. Niezależnie od tego, czy sprzedajesz, refinansujesz, czy po prostu chcesz mieć coś lepszego wokół siebie: jeśli chcesz zwiększyć wartość swojego domu — poświęć więcej czasu na tym, co widzą ludzie, a mianowicie na elewacji i ogrodzie. Nadszedł czas, aby to zrobić! Sprawdź z czego wykonać elewacje na lata na kosbud.com.pl.

Wystarczy kilka prostych kroków, aby zarobić setki tysięcy. Jeśli jesteś trochę poręczny, możesz zrobić większość rzeczy sam, a oto, na co powinieneś spojrzeć:

 • Pokój ogrodowy
 • Taras
 • Dach
 • Fundamenty.
 1. Pokój ogrodowy daje rodzinie więcej przestrzeni.
  Możesz stworzyć własną przestrzeń na zewnątrz w ogrodzie, gdzie możesz cieszyć się latem z rodziną i przyjaciółmi. Jeśli zrobisz izolację, możesz go również używać jesienią i zimą — ponadto podczas wizyty odwiedzający utrzymają odpowiednią odległość.
  Wiele sklepów oferuje gotowe „paczki” z rozwiązaniami dla małych straganów lub aneksów, które można umieścić w ogrodzie. Jeśli masz więcej miejsca, możesz zbudować wszystko sam. Jeśli chcesz mieć łatwą w utrzymaniu przestrzeń zewnętrzną, rozsądnie jest zastosować panele elewacyjne — nie musisz przez wiele lat myśleć o skrobaniu i malowaniu.
 2. Relaks na tarasie.
  Każdy chce mieć swoje własne miejsce, w którym mógłby się zrelaksować z czymś zimnym w upalne dni lub czymś gorącym w chłodne dni. Zbudowanie tarasu jest łatwe i jest rozsądną inwestycją.
  Sprytną wskazówką jest stosowanie śrub tarasowych, a nie gwoździ. Wtedy nie będziesz musiał tracić czasu na szukanie i wymianę zardzewiałych gwoździ, które mają tendencję do atakowania niczego niepodejrzewających palców u stóp.
 3. Nowy dach za ułamek ceny.
  Nazywa się to piątą fasadą domu i jest to ta, o której najmniej się myśli — dopóki pewnego dnia nie zacznie przeciekać. Wiele dachów jest pokrytych cegłą lub betonem, a ich żywotność jest ograniczona.
  Wymiana dachów jest droga, ale niektóre firmy oferują odnawianie dachów po znacznie niższej cenie niż nowy dach. Krótko mówiąc, dach jest czyszczony, impregnowany, a następnie nakładany specjalnie opracowany lakier do płytek. Żywotność dachu zwykle wydłuża się o 20 lat lub więcej — co jest mniej więcej tym samym co nowy dach.
 4. Fundamenty domu.
  Podobnie jak w przypadku dachu, ściana fundamentowa jest często pomijana podczas modernizacji elewacji. Przejdź się po domu i poszukaj pęknięć w farbie lub fundamencie. A może twój budynek stoi na słupach? Niezależnie od tego, czy ściana fundamentowa wymaga modernizacji, czy też potrzebujesz kompleksowej elewacji budynku, było to wcześniej kosztowne i czasochłonne.
  Jednak dzięki płytom bazowym otrzymujesz bardzo przystępne cenowo i oszczędzające czas rozwiązanie, które możesz łatwo skonfigurować na 1-2-3, co gwarantuje trwałość przez co najmniej 25 lat. Panele są montowane na zewnątrz ściany fundamentowej lub na barkach przymocowanych do pali. Są wyjątkowo łatwe w utrzymaniu.

Author: dlaurbanisty.pl