Jaka biżuteria jest popularna w sezonie jesiennym?

Choć słoneczna i ciepła pogoda wciąż się utrzymuje, to nieubłaganie, wielkimi krokami zbliża się jesień. Ponura aura to niejedyne co zmieni się w nadchodzących miesiącach. Wraz z nadejściem kolejnej pory roku można spodziewać się nowych, sezonowych trendów w modzie i nie tylko. Dotyczy to także branży jubilerskiej i jej wyrobów. Wiemy, jaka biżuteria będzie modna w nadchodzącym jesiennym sezonie 2022 roku i chętnie podzielimy się z Państwem tą wiedzą.

Kolory jesieni motywem przewodnim nadchodzącego sezonu

Jesień, choć jest jednym z bardziej deszczowych i chłodnych okresów w roku, wcale nie musi kojarzyć się z szarością mglistych poranków i ciemnymi popołudniami. Ta pora roku to przede wszystkim piękne, żywe kolory jesiennych drzew i ich liści. Zanim całkowicie zbrązowieją przed zimą, mienią się barwami pomarańczy i …złota! W sezonie jesiennym warto więc postawić na klasyczną złotą biżuterię, która będzie pięknie mienić się w ostatnich ciepłych promieniach słońca. Nasza biżuteria marki Zeccoro będzie doskonały wyborem dla każdego, kto nie chce poddać się szarej, smutnej aurze i zachować złocisty blask lata przez cały rok.

Złote łańcuszki – twoja jesienna korona

Chłodniejsze pory roku kojarzą się z szalikami, swetrami z golfem i ciepłymi kurtkami z futerkowymi kołnierzami – ogólnie mówiąc, odkryte dekolty odchodzą raczej w zapomnienie. Nie musi to jednak oznaczać całkowitej rezygnacji z biżuterii, takiej jak naszyjniki. Złote łańcuszki Zeccoro wyglądają równie pięknie na gołej szyi, jak i przy sweterkowym golfie ją otulającym. Ich piękna barwa rozświetli wszelkie szarości i doda koloru każdej jesiennej stylizacji. Szczególnie polecamy Państwu połączenia klasycznych splotów z przyciągającymi wzrok złotymi zawieszkami, które mienią się subtelnym blaskiem.

Najbardziej popularna biżuteria jesieni – gdzie kupić?

Modną jesienią biżuterię, której nie tylko wzór, ale także jakość będzie zachwycająca, niełatwo znaleźć. Najpewniejszym rozwiązaniem będzie sprawdzony jubiler Strzelin znajduje się niedaleko Wrocławia, w którym zlokalizowany jest nasz sklep stacjonarny z biżuterią Zeccoro. Łatwy i szybki dojazd z pewnością zachęci Państwa do wybrania się na jesienne zakupy po nowy, złoty łańcuszek z piękną zawieszką lub bransoletkę. W naszym wrocławskim salonie dostępna jest szeroka selekcja złotej biżuterii Zeccoro, która na żywo wygląda jeszcze bardziej zachwycająco niż na zdjęciach na stronie.

Jesienne bransolety i pierścionki

Jesienią nie trzeba także rezygnować z ozdób rąk i dłoni. Na szczególną uwagę zasługują bransoletki segmentowe i te łańcuszkowe złożone z małych i dużych ogniw. Będą doskonale prezentować się z grubymi, włóczkowymi swetrami i ciepłymi płaszczami. Dodadzą każdej jesiennej stylizacji elegancji, ze względu na wykonanie z wysokiej jakości złota i ekstrawaganckiego stylu, dzięki charakterystycznemu designowi. Za to złote pierścionki z kolorowymi kamieniami będą znakomitym dopełnieniem jesiennych strojów!

Zapraszamy Państwa do wybrania swojej jesiennej, złotej biżuterii marki Zeccoro z naszej szerokiej selekcji na stronie internetowej lub osobiście w sklepie stacjonarnym, znajdującym się w samym centrum Wrocławia.

Author: dlaurbanisty.pl