Polskie maseczki antysmogowe

Szukasz polskiej maseczki antysmogowej, która będzie skuteczna i ładna? Myślisz, że to niemożliwe połączenie? Jeśli tak, to czas na poznanie masek antysmogowych Broyx. To pierwsze w Polsce niskooporowe certyfikowane maski, które posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, atest COVID oraz spełniają wymogi obowiązujące na terenie UE. Poznaj najlepsze rozwiązania oferowane przez Broyx.

Szukasz polskiej maseczki antysmogowej, która będzie skuteczna i ładna? Myślisz, że to niemożliwe połączenie? Jeśli tak, to czas na poznanie masek antysmogowych Broyx. To pierwsze w Polsce niskooporowe certyfikowane maski, które posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, atest COVID oraz spełniają wymogi obowiązujące na terenie UE. Poznaj najlepsze rozwiązania oferowane przez Broyx.

Niskooporowa maska antysmogowa Broyx, czyli jaka?

Jedną z największych obaw związanych z noszeniem masek antysmogowych jest swoboda oddychania. Zakrycie nosa i ust od razu przywołuje na myśl niewygodę oraz duszności. Tymczasem dobrze dobrane ​​maski przeciwsmogowe nie wpływają na wymianę gazową, co w zasadzie oznacza, że ​​podczas ich noszenia nadal otrzymujesz powietrze, którego potrzebujesz. Jest ono jednak przefiltrowane, czyste i pozbawione wszelkich szkodliwych zanieczyszczeń.

Inne obawy dotyczące noszenia masek antysmogowych wiążą się z pogodą. W czasie upałów może być w nich za gorąco, a w chłodne dni wilgoć z oddechu spowoduje marznięcie twarzy. Aby zlikwidować takie niedogodności, producent masek Broyx zastosował technologię, która zapewnia skuteczność filtracji przy zachowaniu niskiego oporu powietrza i tym samym pozwala na swobodne oddychanie. Ponadto wyprodukowano dwa modele maseczek antysmogowych: Alfa i Delta, z innym rodzajem pokrycia czaszy. Dzięki temu można latem używać maski z ażurowej włókniny poliestrowej z wyjątkową paroprzepuszczalnością i odprowadzeniem wilgoci na zewnątrz, natomiast w chłodniejsze dni zakładać maskę z grubszego neoprenu.

Polskie maseczki antysmogowe Broyx Alfa

Model maski Alfa to propozycja idealna do noszenia latem oraz chętnie wybierana przez sportowców. Do jej produkcji wykorzystano zaawansowane technologie, które zapewniają dużą ochronę i komfort użytkowania. Wśród najważniejszych cech, jakie posiada maska Broyx w wersji Alfa należy wymienić:

  • lekką konstrukcję czaszy maseczki,
  • wykorzystanie cienkiego materiału o bardzo wysokiej oddychalności i paroprzepuszczalności,
  • wytrzymałe zapięcia i mocowania maseczki na głowie,
  • rzep do regulacji rozmiaru maski,
  • wymienne filtry BROYX 4P1 z czteroma warstwami filtracyjnymi (złożone z warstwy HEPA 12 i z węgla aktywnego),
  • dwa zawory, które ułatwiają swobodne wydychanie powietrza,
  • idealny dla sportowców odblask w tylnej części maski, który poprawia widoczność po zmroku,
  • nosek z doszczelnieniem,
  • naładowane elektrostatycznie filtry, które lepiej przyciągają zanieczyszczenia.

Polskie maski antysmogowe Broyx Delta

Druga propozycja od Broyx to maska przeciwsmogowa w wersji Delta. Jej jakość nie odbiega od poprzedniego modelu, ale różni się materiałem, z którego została wykonana czasza. W maskach Broyx Delta zastosowano neopren. Jest to kauczuk syntetyczny, który jest grubszy, co zapewnia dodatkową ochronę przed wiatrem i chłodem. Model ten rekomendowany jest do noszenia jesienią i zimą. Można dokupić do niego oryginalne filtry BROYX 4P1 złożone z czterech warstw włókniny elektrostatycznej HEPA E12 99,5% połączonej z warstwą z węgla aktywnego. Dodatkowo model Delta wyposażony został w nauszniki, które poprawiają stabilność maski na głowie.

Maski antysmogowe Broyx idealne na co dzień i do pracy

Niewątpliwą zaletą masek Broyx jest ich uniwersalność. Nowoczesny, a zarazem uniwersalny wygląd sprawia, że swobodnie możesz założyć wybrany model do eleganckiej stylizacji na wieczorne wyjście, ubrania codziennego lub stroju sportowego. Maseczki przeciwsmogowe Broyx możesz nosić nie tylko podczas spacerów, drogi do pracy, w komunikacji miejskiej czy sklepie. Swobodnie możesz używać ich w pracy wewnątrz budynków np. w biurowcach lub hala fabrycznych oraz na zewnątrz, gdy pracujesz w pobliżu dużego ruchu ulicznego. Są idealnym zabezpieczeniem dla osób, które mają problemy z oddychaniem, chorują na astmę, cierpią z powodu sezonowych alergii lub zmagają się z przewlekłym zapaleniem zatok, lub oskrzeli.

Przefiltrowane, czyste powietrze to swobodny i zdrowy oddech, a przecież o to chodzi w noszeniu maseczek antysmogowych.

Author: dlaurbanisty.pl