Sauna wewnętrzna.

Komfort przez cały rok.

Nie każdy ma dom i ogród… Dlatego też w ciągu ostatnich dziesięcioleci sauna wewnętrzna wiele się rozwinęła. Dzięki postępowi technologicznemu, każdy może teraz „zrobić własną saunę” w domu.
Większość osób, które zainwestowały w krytą saunę, korzysta z niej średnio dwa razy w tygodniu przez co najmniej trzydzieści minut… czysty relaks!
Instalacja wewnętrzna: dobra wentylacja

Instalacja sauny w pomieszczeniach zamkniętych wymaga pewnych regulacji.

Aby w pełni korzystać z zalet sauny, ważne jest zainstalowanie dobrej wentylacji, aby odnowić powietrze w saunie i uniknąć zawrotów głowy spowodowanych dwutlenkiem węgla. Zalecamy otwór o powierzchni 25 cm² na osobę w saunie: najlepiej jest zainstalować regulowany otwór w zależności od liczby użytkowników.
Nie potrzebujesz elektrycznego systemu wentylacyjnego, jeśli twoja wentylacja jest dobrze zaprojektowana, zostanie wykonana w sposób naturalny. W tym celu powinien pan zapewnić :

  1. wlot powietrza: najlepszy jest pod drzwiami (uwaga, nie po stronie prysznica, jeśli go masz, wysyłałby wilgotne powietrze);
  2. ewakuacja powietrza: na ścianie po przeciwnej do wlotu powietrza, ale nieco wyżej (jest to możliwe po stronie prysznica).

Author: dlaurbanisty.pl